arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • BLACKLINER COMPLETE BUNDLE

  BLACKLINER COMPLETE BUNDLE
  Kód: pack8
  HMOTNOSŤ: 1.0000 kg
  • Popis

   Táto sada BLACKLINER COMPLETE sa skladá z kompletnej sady Blackliner 13 a štetca Blackliner vrátane aj 30 ml nápl\a. Súčasťou je aj MOLOTOW Blackbook DIN A4 vo formáte na šírku so 136 stranami - rozbaľte a začnite.

   Na skicovanie, obrysy, do školy alebo ako jednoduché jemné linky: Blackliner Made in Germany majú archívny atrament na vodnej báze a sú odolné aj voči vode a chemikáliám. Robustné kovové zapuzdrené 0,05 mm - 1,0 mm, okrúhle, štetcové a chaligrafické hroty zaručujú jemné a presné línie – ideálne vhodné pre obrysy. Vďaka funkcii "Cap off" sú fixy chránené pred vyschnutím po dobu 90-180 minút*. Vysoko kvalitné Blackliner majú protišmykový, matný povrch.
   Blackliner Brush má rovnaký permanentný archívny atrament ako ostatné Blackliner. S väčším telom a širšou špičkou je popisovač ideálny na maľovanie väčších plôch.

   BLACKBOOK
   Povinná výbava každého spisovateľa vo formáte DIN A4 na šírku. Na kryte je vyrazené logo MOLOTOW. So svojimi 136 stranami ponúka dostatok priestoru pre vaše štýly a skice. Papier 90 g/m je vhodný pre popisovače MOLOTOW na akrylovej, vodnej a alkoholovej báze.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  ALEBO
  BLACKLINER COMPLETE BUNDLE is available for purchase in increments of 1