arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • AQUA COLOR BRUSH BASIC BUNDLE

  AQUA COLOR BRUSH BASIC BUNDLE
  Kód: pack7
  HMOTNOSŤ: 1.0000 kg
  • Popis

   Základný balík Aqua Color Brush Brush obsahuje 12 fixiek AQUA COLOR BRUSH zo základnej sady 1, ako aj nový WATERCOLOR PAPER SKETCHPAD vo formáte A4 s 20 hárkami.

   V spolupráci s francúzskym výrobcom papiera Clairefontaine bol tento Sketchpad vytvorený špeciálne pre použitie s fixkami na vodnej báze – výrazný rozdiel oproti bežným akvarelovým papierom, ktoré sa vyrábajú na štetce. Akvarelový papier, ktorý je 100% nalepený na celulóze, bráni silnému presakovaniu atramentu a má odlišnú haptiku na oboch stranách listu. Keďže nám záleží aj na našom životnom prostredí, papier je absolútne bez kyselín! Táto nová generácia akvarelového papiera je prekvapivo rozmerovo stabilná aj po pokrytí veľkej plochy mokrými farbami. Na rozdiel od klasických akvarelových papierov tento papier nemusí byť pred aplikáciou namočený vo vode – skvelý akvarelový efekt získate aj po zaschnutí! Farby sú aplikované úplne verné svojej povahe, pretože čistý biely papier nespôsobuje žiadne skreslenie farieb.

   AQUA COLOR BRUSH fixky zaujmú svojim farebne intenzívnym atramentom a rozmerovo stabilným, elastickým štetcom. Sú ideálne na farbenie a skicovanie graffiti. Vďaka ľahkej manipulácii sú dokonale vhodné pre žiakov a študentov.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  ALEBO
  AQUA COLOR BRUSH BASIC BUNDLE is available for purchase in increments of 1