arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Volcano Vaporizer

  Volcano Vaporizer
  Kód: 533078
  HMOTNOSŤ: 2.9800 kg
  • Popis

   Predstavujeme model „Volcano Hybrid“! Po svojich predchodcoch „Volcano Classic“ a „Volcano Digit“, ktoré už vystúpili na Olymp tých najlegendárnejších vaporizérov, sa spoločnosť Storz & Bickel posúva na vyššiu úroveň so svojím stolným vaporizérom „Volcano Hybrid“.

   Rýchlejší čas na zahriatie, ktorý vďaka vylepšenému výmenníku tepla s dvoma závitnicami trvá menej ako 40 sekúnd.

   Model „Volcano Hybrid“, ktorý je tiež založený na konvekčnej technológii, ponúka dve možnosti vdychovania obvyklej pary najvyššej kvality. Buď použijete klasický balónový systém, kde sa najskôr ventilový balón naplní aromatickou parou a potom sa nadýchne alebo sa nadýchnete priamo s novým, otočným hadicovým systémom!

   Pre množstvo inhalovanej pary je rozhodujúca iba trakcia a objem pľúc používateľa. Takže každý si môže vytvoriť potešenie z pary podľa svojich osobných preferencií a okolností. Okrem toho nevyhnutne nepotrebujete obe ruky čo poteší najmä hráčov.

   Digitálny displej naďalej ohromuje zobrazením požadovanej hodnoty a skutočných teplôt v reálnom čase. Ako ďalšia inovácia však teraz existujú tlačidlá dotykovej obrazovky bez opotrebenia a ľahko sa čistia. Zvyšuje už aj tak ľahké ovládanie všetkých „sopiek“. Radosť z toho budú mať najmä hendikepovaní ľudia. Vďaka jednoduchému použitiu a skvelému výkonu je „Volcano Hybrid“ dokonalým vaporizérom pre pacientov, ktorí si chcú inhalovať svoj liek doma.
   Novinkou je tiež funkcia pohodlného ovládania zariadenia prístrojom pomocou pripojenia Bluetooth. Všetky nastavenia inteligentného vaporizéra je teda možné vykonať na diaľku pomocou aplikácie „Storz & Bickel“ a vášho smartphonu (kompatibilného so všetkými zariadeniami „iOS“ a „Android“). Napríklad môžete nastaviť riadenie intervalu čerpadla, presný výber teploty v rozmedzí od 40 ° C do 230 ° C (104 ° F - 446 ° F). Konfigurovateľné pracovné toky možno použiť aj na vytvorenie jednotlivých teplotných sekvencií. Podobne môžete použiť časovač na automatické vypnutie, ktoré šetrí energiu. Aktualizácie firmvéru sú možné.

   Ako sa od spoločnosti „Storz & Bickel“ očakáva, nové „Volcano“ má prvotriednu kvalitu od použitých materiálov až po vynikajúce spracovanie a najpokročilejšiu technológiu, ktorá zaisťuje pôsobivý výkon pary všetkých materiálov (byliny, vosk, olej). „Volcano Hybrid“ - ktorý sme pre vás testovali na veľtrhu „Mary Jane 2019“ - a bol to TOP!

   Vyrobené v Nemecku.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  ALEBO