arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Náplň ONE4ALL™ Refill 30 ml FLUORESCENT

  Náplň ONE4ALL™ Refill 30 ml FLUORESCENT
  Kód: 693000F
  • Popis

   30ml plniaca nádoba je perfektná pre tých, ktorí pracujú so štetcom alebo iným prostriedkom a samozrejme ako náhradná náplň pre fixky a je k dispozícií až v 50 možných farbách. Praktický dávkovač umožňuje presné a čisté dávkovanie farby. Táto náplň je vhodná nie len pre doplnenie popisovačov z rady ONE4ALL. .

   • Fluorescentní odtiene z rady ONE4ALL™, ktoré sú sami o sebe žiarivé, ale tiež sú aktívne pod UV svetlom. Vďaka ich pigmentu je prítomná limitovaná odolnosť proti UV Žiareniu, doporučujeme zalakovať ONE4ALL™ Varnish lakom, ktorá zvyšuje odolnosť.

   Má vysoko kryciu schopnosť, je permanentný a UV žiareniu odolný skoro na všetkých povrchoch. To je trvanlivý ONE4ALL™ popisovací akrylický systém. Je skonštruovaný tak, aby jeho popisovače išli znovu naplniť a boli vždy spoľahlivé v jeho funkciách. Nízke opotrebenie, možnosť výmeny hrotu a možnosť četných aplikácií tomuto systému dávajú pridanú hodnotu. Či už maľujete na surf, plátno, chladničku, graffiti alebo tenisky: nič nie je nemožné. So svojimi 50 farebnými odtieňmi ( v objeme 180ml je len 44 odtieňov, metalické len v objeme 30ml) sú tieto farby talentovo všestranné. Individuálna Nuanca a vlastné farebné odtiene idú ľahko zmiešať. Efektné farby (fluorescenčné a metalické) robia vyfarbovanie omnoho atraktívnejšie. Nezáleží či je farba aplikovaná popisovačom, štetcom, pečiatkou alebo airbrushem (americká retuš). Nemali by chýbať vo vybavení žiadneho umelca! Je to obľúbený systém všetkých už od roku 2008, kedy aj tento systém vznikol.

    

   Molotow ONE4ALL™ akrylistický kresliaci systém obsahuje tiež spreje ONE4ALL™, ktoré sú na vodnej báze a obsahujú výber 24 odtieňov ONE4ALL™. Obsahuje tiež 2 akrylpolyuretanové laky (ONE4ALL UV-Varnish) v matnej a lesklej farby - kedy je tento lak skvelým na finálne dokončenie vašej tvorby a zvyšuje jej odolnosť proti vonkajším vplyvom a UV žiareniu.

    

   Okrem vysoko hodnotných aplikácií a umeleckých diel (mixed media), je systém akrylových farieb ONE4ALL™ ideálny pre navrhovanie dekoratívnych predmetov na skoro všetkých povrchoch. Pri použití nečistých alebo zle pripravených povrchoch sa môže objaviť obmedzená kvalita a strata farebných vlastností. Obecne sa odporúča kontrola aplikácie farby na vybranom povrchu na skrytom mieste.

    

   Berte na vedomie, že savé, pružné a nerovné povrchy sú pre obrazy prirodzene menej vhodné, ako hladké a neabsorpčné povrchy.

    

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  ALEBO
  4

  220 neon yellow fluorescent

  Art.-Nr. 693220
  7,65 €
  10 ks skladom

  218 neon orange fluorescent

  Art.-Nr. 693218
  7,65 €
  12 ks skladom

  217 neon pink fluorescent

  Art.-Nr. 693217
  7,65 €
  19 ks skladom

  219 neon green fluorescent

  Art.-Nr. 693219
  7,65 €
  13 ks skladom
  ALEBO