ESHOP JE V ZÁBEHU. OMLUVTE CHYBY. KÓD "NEWWEB" PRE 10% ZĽAVU.

×

Sada fixiek ONE4ALL™ 127HS Basic Set 2

Sada fixiek ONE4ALL™ 127HS Basic Set 2

Katalógové číslo: 200231
Weight: 0,10 Kg
Special Price 23,30 € Regular Price 25,85 €
Skladom (2ks)
Zostáva len 2

Sada pozostáva zo 6 fixiek ONE4ALL ™ 127HS v kovových odtieňoch a dodáva sa v plastovom obale s informáciami o výrobku na prednej a zadnej strane.

  • Pumpovacia akrylická fixa Molotow ONE4ALL typu 127HS je vybavená štandartým vymeniteľným 2mm vláknovým hrotom a je k dispozícii v 50 možnýdh farbách a po vypísaní ide znovu naplniť.

Má vysoko kryciu schopnosť, je permanentný a UV žiareniu odolný skoro na všetkých povrchoch: trvanlivý popisovací systém ONE4ALL™ bol vytvorený pre znovunaplnenie a je vždy spoľahlivý vo všetkých jeho funkciách. Je zkonštruovaný tak, aby jeho popisovače išli znovu naplniť a boli vždy spoľahlivé v ich funkciách. Nízke opotrebenie a možnosť aplikácie ponúkajú pridanú hodnotu týmto popisovačom. Či už maľujete na surf, plátno, chladničku, graffiti alebo tenisky: nič nie je nemožné. So svojimi 50 farebnými odtieňmi sú tieto popisovače všestranné. Individuálna nuansa a vlastný farebný odtieň ide ľahko namiešať. Efektné farby (fluorescenčné a metalické) robia vyfarbovanie omnoho atraktívnejšie. Nemali by chýbať vo vybavení žiadneho umelca! Je to obľúbený systém všetkých už od roku 2008, kedy aj tento systém vznikol.

 

Molotow ONE4ALL™ akrylistický kresliaci systém obsahuje tiež spreje ONE4ALL™, ktoré sú na vodnej báze a obsahujú výber 24 odtieňov ONE4ALL™. Obsahuje tiež 2 akrylpolyuretanové laky (ONE4ALL UV-Varnish) v matnej a lesklej farby - kedy je tento lak skvelým na finálne dokončenie vašej tvorby a zvyšuje jej odolnosť proti vonkajším vplyvom a UV žiareniu.

 

Okrem vysoko hodnotných aplikácií a umeleckých diel (mixed media), je systém akrylových farieb ONE4ALL™ ideálny pre navrhovanie dekoratívnych dekoratívnych predmetov na skoro všetkých povrchoch. Pri použití nečistých alebo zle pripravených povrchoch sa môže objaviť obmedzená kvalita a strata farebných vlastností. Obecne sa odporúča kontrola aplikácie farby na vybranom povrchu na skrytom mieste.

 

Berte na vedomie, že savé, pružné a nerovné povrchy sú pre obrazy prirodzene menej vhodné, ako hladké a neabsorpčné povrchy.

 

Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie a obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

SOUBORY KE STAŽENÍ

Sada obsahuje:
  • 6x fixka ONE4ALL™ 127HS metallic s vymeniteľným guľatým 2 mm hrotom
  • balené v plastovom obale
Odtiene:
  • 1 x 161 shock blue middle
  • 1 x 042 currant
  • 1 x 200 neonpink
  • 1 x 206 lagoon blue
  • 1 x 221 grasshopper
  • 1 x 096 MISTER GREEN