arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • ONE4ALL™ Acrylic Twin 1,5mm/4mm 6x - Basic-Set 2 - Clearbox

  ONE4ALL™ Acrylic Twin 1,5mm/4mm 6x - Basic-Set 2 - Clearbox
  Kód: 200489
  HMOTNOSŤ: 0.1858 kg
  • Popis

   Populárne ONE4ALL™ akrylické obojstranné pumpovacie fixky v 6ks balení. Mimo to, každá Acrylic Twin fixka je dodávaná automaticky s Refill Extension plniacim nádstavcom (pre rýche a čisté plnenie) - pre väčšiu plniacu kapacitu a zábavu pri miešaní vlastných odtieňov.

   Na jednej strane 4mm hrot a na druhej 1,5mm - to je presne to, čo pomáha pri rozhodovaní či vziať tenký alebo hrubý hrot - stačí zobrať Acrylic Twin!

   Má vysoko kryciu schopnosť a je UV žiareniu odolný skoro na všetkých povrchoch: trvanlivý popisovací systém ONE4ALL™ bol vytvorený pre znovunaplnenie a je vždy spoľahlivý vo všetkých funkciách. Nízke opotrebenie a možnosť aplikácie ponúkajú pridanú hodnotu. Či už maľujete na surf, plátno, chladničku, graffiti alebo tenisky: nič nie je nemožné. ONE4ALL™ Acrylic Twin je k dispozíci vo 48 odtieňoch (samozrejmosťou sú náhradné náplne vo veľkostiach 30ml a 180ml). Individuálna nuanca a farebné odtiene idú ľahko namiešať. Efektné farby robia vyfarbovanie omnoho atraktívnejšie. Nemali by chýbať vo výbave žiadneho umelca!

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • Na stiahnutie

  ALEBO