arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • ONE4ALL™ 227HS 4mm 50x - Display Set "Complete"

  ONE4ALL™ 227HS 4mm 50x - Display Set "Complete"
  Kód: 200645
  HMOTNOSŤ: 1.9000 kg
  • Popis

   S týmto komplet setom si perfektne vybavený. Obsahuje všetkých 50 odtieňov vo fixkách rady 227HS a to komplet zabalený v priehľadnom obale vrámci penového zakladača a promo letáku.

   • Pumpovacia akrylická fixa Molotow ONE4ALL typu 227HS je vybavená štandardným vymeniteľným 4mm vláknovým hrotom a je k dispozícií vo všetkých 50 možných farbách a po vypísaní idú znovu naplniť.

   Má vysoko kryciu schopnosť a je odolný proti UV žiareniu skoro na všetkých povrchoch, to je trvanlivý Molotow ONE4ALL™ popisovací akrylický systém. Je zkonštruovaný tak, aby jeho popisovače išli znovu naplniť a boli vždy spoľahlivé v jeho funkciách. Nízke opotrebovanie a možnost výmeny hrotov dávajú tomuto systému pridanú hodnotu. Či už maľujete na surf, plátno, chladničku, graffiti alebo tenisky: nič niej e nemožné. So svojimi 50 farebnými odtieňami sú tieto popisovače všestranné. Individuálna nuansa a vlastný farebný odtieň ide ľahko namiešať. Efektné farby (fluorescenčné a metalické) robia vyfarbovanie omnoho atraktívnejšie. Nemali by chýbať vo vybavení žiadneho umelca. - je to obľúbený systém už od roku 2008, kedy tento systém vznikol.

    

   Molotow ONE4ALL™ akrylový kresliaci systém obsahuje tiež spreje ONE4ALL™, ktoré sú na vodnej báze a obsahujú 24 odtieňov ONE4ALL™. Obsahuje tiež 2 akrylpolyuretanové laky (ONE4ALL UV-Varnish) v matnej a lesklej farbe - kde je tento lak skvelý pre finálný výsledok vašej tvorby a zvyšuje odolnosť proti vonkajším vplyvov a UV žiarení.

    

   Okrem vysoko hodnotných aplikácií a umeleckých diel (mixed media), je systém akrylových farieb ONE4ALL™ ideálny pre navrhovanie; dekorativnych predmetovov na skoro všetkých povrchov. Pri používaní nečistých a zle pripravených povrchov sa môže objaviť obmedzená kvalita a strata farebných vlastností. Obecne sa doporučuje kontrola pri aplikácií farby na vybranom povrchu na skrytom mieste.

    

   Zoberte na vedomie, že savé, pružné a nerovné povrchy sú pre obrazy prirodzene menej vhodné, ako hladké a neabsorbčné povrchy.

    

   Fixka ide po vypísaní znovu naplniť, v súlade s filozofiou Refill-Exchange-Mix. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konštantné rozloženie. Obsahujú vyhlásený ventil Flowmaster™, ktorým ide ľahko skontrolovať konštantný výstup farby. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná, pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixy a zjednoduší sa plnenie a miešanie odtieňov.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • Na stiahnutie

  ALEBO