arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Fixka Blender Pump Softliner

  Fixka Blender Pump Softliner
  Kód: 699039
  HMOTNOSŤ: 0.0235 kg
  • Popis

   Blender Pump Softliner pumpovacia fixka s jemným 1mm štetcovým hrotom na alkoholovej báze ponúka dve riešenia v jednom pre skoro všetky atramenty na alkoholovej báze.

   Okrem špecifického zosvetlenia pre individuálne farebné odtiene, tento pumpovací softliner popisovač môže byť použití v niekoľkých vrstvách ako dokončovací číry náter. Výsledkom je plastická farebná aplikácia pre vysoko kvalitný vzhľad.

    

   S jeho 1mm jemným štetcovým hrotom môžete robiť tenké ale aj hrubšie linky. Záleží, ako sa oň opriete. Je to v podstate revolučný pumpovací brushpen, kedy si množstvo farby v hrote určujete podľa toho , koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samotným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohto dôvodu majú softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.

    

   Vďaka jeho všestrannosti, je Pump Softliner univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a iný druh umenia. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovania – dokonca ani kaligrafické umelecké diela nie sú problém.

    

   Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie a obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  Bežná cena: 9,15 €

  Special Price 6,85 €

  ALEBO