arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Raw Black Connoisseur + filtre

  Raw Black Connoisseur + filtre
  Kód: RAWBLACKCONN
  HMOTNOSŤ: 0.1000 kg
  • Popis

   Black Raw Papers sú navrhnuté ako najtenšie rolovacie papiere. Tieto papiere sú považované za najlepšie surové rolovacie papiere na trhu.

   Dvakrát lisovaný, takže je mimoriadne jemný a vytvára najtenší nebielený rolovací papieri. Vyrába sa v regióne Alcoy v Španielsku, pretože suchý valencijský vietor znižuje vlhkosť. Čierne papiere RAW sú také tenké, že môžete naplno ochutnať svoju chuť.

   Rolovacie papiere Raw Black Connoisseur Rolling Papers obsahujú dokonalú zmes prírodných nebielených rastlinných vlákien s prirodzenou líniou ďasien. Black Connoisseurs Rolling Papers používajú čistú organickú gumu. Pretože sa ľahko získava v regióne Etiópia a Senegal. Čerpá sa zo stromov spôsobom, ktorý je podobný javorovému sirupu. Akáciová živica sa potom pred nanesením na náš papier prefiltruje.

   Čistá organická guma RAW, vyrobená bez geneticky modifikovaných organizmov alebo produktov živočíšneho pôvodu, je vegánska a prírodná. Veľa iných rolovacích papierov obsahuje pridanú kriedu, aby sa vytvoril biely popol z rolovaného tabaku. Niektoré spoločnosti používajú kriedové papiere s hnedým farbivom. Pretože chcú, aby ich papiere vyzerali viac ako RAW.

   Raw Black Connoisseur Rolling Paper NEOBSAHUJE ABSOLÚTNE ŽIADNU PRIDANU KRIEDU, FARBIVÁ ALEBO PRÍSADY NA VYPAĽOVANIE. Nechutné chemikálie ovplyvňujú chuť vášho dymu a to by sme neurobili ani s najprirodzenejším rolovacím papierom, aký bol kedy vyrobený.
  ALEBO