arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Oil Black Leaf Extractor Size S

  Oil Black Leaf Extractor Size S
  Kód: 440542-1
  HMOTNOSŤ: 0.5490 kg
  • Popis

   Dabbing sa stáva čoraz populárnejším, ale žiaľ, dnes na svete nie je toľko krajín, kde sú potrebné koncentráty ako olej alebo vosk pripravené na nákup. S týmto extraktorom od Oil Black Leaf® môžu Ganjapreneurs rýchlo a jednoducho extrahovať tie najlepšie oleje a silné koncentráty z kvetov a iného rastlinného materiálu (napr. listový odpad). Extraktor Oil Black Leaf® funguje na báze butánu. Odporúčame však použiť D.M.E. (dimetyléter), pretože je menej výbušný, netoxický a oveľa účinnejší.

   Odsávanie by sa malo vykonávať iba vonku alebo vo veľmi dobre vetraných priestoroch a ďaleko od všetkých zdrojov tepla. Extrakcia je taká jednoduchá:

   Extrakčnú nádobu voľne naplňte dobre vysušeným a pomletým rastlinným materiálom. Zatvorte ho, kým gumový krúžok poskytne potrebné tesnenie. Umiestnite plechovku butánového plynu alebo D.M.E. vsuvku do malého otvoru (opačný koniec sita) a nechajte rozpúšťadlo prúdiť do extraktora. Čoskoro začne tekutý extrakt vytekať na druhej strane, prefiltrovaný cez vymeniteľné sito. Nezabudnite podložiť dostatočne veľkú a teplotne odolnú misku, ktorá je ideálne aj nelepivá. Asi po 24 hodinách je možné vzácny koncentrát zoškrabať.

   V dôsledku tohto druhu extrakcie sa extrakčná nádoba extrémne ochladí a zvyčajne si vyžaduje použitie ochranných rukavíc. Odsávačka Oil Black Leaf® je preto pokrytá protišmykovým ochranným silikónovým krytom. Dôrazne však odporúčame z bezpečnostných dôvodov nosiť počas celého procesu ochranné okuliare! Keď je plynová nádoba úplne vyprázdnená, osoba, ktorá odsáva, by mala pred vybratím prázdnej nádoby z odsávača počkať aspoň 30 sekúnd. Pri čistení najskôr odstráňte z odsávača všetok zvyšný rastlinný materiál a potom ho umyte v umývačke riadu.
  ALEBO

  Súvisiace produkty