arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Black Leaf Recycle Bong GLOW IN THE DARK

  Black Leaf Recycle Bong GLOW IN THE DARK
  Kód: 221848-1
  HMOTNOSŤ: 0.1000 kg
  • Popis

   Táto výnimočná olejová fajka od Black Leaf® má recyklačnú funkciu a dve komory naplnené okolo cesty dymu a vody granulátom, ktorý svieti v tme. Vyzerá to naozaj úžasne!

   ✔️️ Funkcia recyklácie pre hladšie a chutnejšie omáčky

   ✔️️ Predĺžená dráha pary a perkolátor pre efektívne chladenie

   ✔️️ Vtipný dizajn s efektom žiary v tme

   Ale dôležitejšie ako vzhľad bonga sú jeho vnútorné hodnoty, teda funkčnosť! A je tu už spomínaná funkcia recyklácie. Pri vdychovaní sa bongová voda nasáva cez hadičky a potom tečie späť do vodnej komory. Počas refluxu sa voda zakaždým obohatí čerstvým kyslíkom, čiže sa recykluje. A zároveň sa na stene potrubia ukladajú nežiaduce vedľajšie produkty pary.

   Okrem toho perkolátor sprchovej hlavice vo vodnej komore poskytuje dostatok vody a parnej turbulencie, ktorá tiež ochladzuje a filtruje paru. Chutné a jemnejšie nátierky zaručené. Okrem toho má dab rig veľmi dobrú priľnavosť a veľmi ľahko sa drží jednou rukou, zatiaľ čo druhou vkladáte vosk do bangeru alebo minimalizujete prívod vzduchu karbohydrátovým uzáverom. Použitie karbohydrátového uzáveru (nie je súčasťou balenia) má zmysel, pretože ak regulujete prívod vzduchu, môže sa vyvíjať viac a hustejšia para. S týmto výnimočným recyklovaným bongom si samozrejme môžete vychutnať aj bylinky, stačí banger nahradiť miskou s SG 14.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  ALEBO