arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • MadC - Street to Canvas

  MadC - Street to Canvas
  Kód: BU92350
  HMOTNOSŤ: 1.0000 kg
  • Popis

   MadC: Street to Canvas je prvou monografiou svetoznámej súčasnej umelkyne a muralistky MadC (Claudia Walde), ktorej prax sa dynamicky pohybuje medzi ulicou a ateliérom, aby zachytila ​​energiu maľby a otestovala výšku jej možností.

   Už viac ako dve desaťročia MadC uchvátila globálne publikum svojím osobitým štýlom, ktorý sa vyznačuje abstraktnými kompozíciami. výrazných, plynulých línií a priehľadných vrstiev živých farieb.

   Spisovateľka a kurátorka Luisa Heese mapuje kariéru umelkyne a skúma obrovské množstvo jej diela na miestach vo viac ako 35 krajinách. Knihu ilustruje viac ako 200 umeleckých diel a osobných fotografií, ktoré ukazujú jej jedinečné použitie farieb a spontánny pohyb čiar vytvorených sprejmi a ťahmi štetca.

   Od ulice až po plátno, MadC zdobí každý povrch živosťou, ktorá prekonáva kultúrne bariéry. Jej tvorba, ktorá prechádza súkromnými a verejnými priestormi, neustále stiera hranice medzi pouličným umením a výtvarným umením. Odhaľuje sa potenciál umenia stať sa inkluzívnym a univerzálnym jazykom, ktorý spája a inšpiruje ľudí a komunity na celom svete.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  ALEBO