arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Fixka UV-Fluorescent Pump Softliner

  Fixka UV-Fluorescent Pump Softliner
  Kód: 728620
  • Popis

   GRAFX UV FLUORESCENT je pumpovacia fixka so špeciálnym 1mm SOFT Brush jemným štetcovým hrotom pre precíznu a energickú stopu.

    

   Farebne intenzívny špeciálny atrament vo fixkách GRAFX UV-FLUORESCENT je vysoko fluorescentný pod UV svetlom. Toto robí UV-Fluorescent veľmi zaujímavým pre umelecké aplikácie, označovanie či zvýrazňovanie. Dá sa tiež použiť ako perfektný zvýrazňovač. Rýchloschnúci atrament je permanentný a môže byť aplikovaný na všetky hladké povrchy. Je to naozajstný zvýrazňovač: neviditeľná modrá svieti len pod UV svetlom. Absolútne must-have vec.

    

   S jeho 1mm jemným štetcovým hrotom môžete robiť tenké ale aj hrubšie linky. Záleží, ako sa oň opriete. Je to v podstate revolučný pumpovací brushpen, kedy si množstvo farby v hrote určujete podľa toho , koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samotným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohto dôvodu majú softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.

    

   Vďaka jeho všestrannosti, je Pump Softliner univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a iný druh umenia. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovania – dokonca ani kaligrafické umelecké diela nie sú problém.

    

   Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie a obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  Availability: Nie je na sklade

  6

  blue UV.01

  Art.-Nr. 728621
  8,00 €
  0 ks skladom

  green UV.02

  Art.-Nr. 728622
  8,00 €
  0 ks skladom

  yellow UV.03

  Art.-Nr. 728623
  8,00 €
  0 ks skladom

  orange UV.04

  Art.-Nr. 728624
  8,00 €
  0 ks skladom

  pink UV.05

  Art.-Nr. 728625
  8,00 €
  0 ks skladom

  invisible blue UV.06

  Art.-Nr. 728626
  8,00 €
  0 ks skladom