arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Sada fixiek ONE4ALL™ Acrylic Twin Main-Kit 1

  Sada fixiek ONE4ALL™ Acrylic Twin Main-Kit 1
  Kód: 200480
  HMOTNOSŤ: 0.3208 kg
  • Popis

   Populárne ONE4ALL™akrylické obojstranné pumpovacie fixky v 12 ks balení, špeciálne zabalené v atraktívnom, priehľadnom a šrobovaciom polypropylenovom boxe. Mimo to, každá Acrylic Twin fix je dodávaná automaticky s Refill Extension plniacim nádstavcom (pre rýchle a čisté plnenie) - pre väčšiu plniacu kapacitu a zábavu pri miešaní vlastných odtieňov

   Na jednej strane 4mm hrot a na druhej 1,5mm - to je presne to, čo pomáha pri rozhodovaní či zobrať tenký alebo hrubý hrot - stačí vziať Acrylic Twin!

   Má vysoko kryciu a je UV žiareniu odolný skoro na všetkých povrchoch: trvanlivý popisovací systém ONE4ALL™ bol vytvorený pre znovunaplnenie a je vždy spoľahlivý vo všetkých jeho funkciách. Nízke opotrebenie a možnosť aplikácie ponúkajú pridanú hodnotu týmto popisovačom. Či už maľujete na surf, plátno, hladničku, graffiti alebo tenisky: nič nie je nemožné. ONE4ALL™ Acrylic Twin je k dispozíci vo 48 odtieňoch (samozrejmosťou sú náhradné náplne vo veľkostiach 30ml a 180ml). Individuálna nuansa a vlastný farebný odtieň ide ľahko namiešať. Efektné farby (fluorescenčné a metalické) robia vyfarbovanie omnoho atraktívnejšie. Nemali by chýbať vo vybavení žiadneho umelca!

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  ALEBO