arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Sada Refill Extension Softliner Starter Kit

  Sada Refill Extension Softliner Starter Kit
  Kód: 200505
  HMOTNOSŤ: 0.0495 kg
  • Popis

   (R)Evolúcia v napĺňaní Ľahko, rýchlo a čisto Molotow ™ REFILL FILOZOFIA Myšlienka nového medzikrúžku Molotow ™ Refill Extension je úplne revolučná technológia doplňania fixiek. Už nikdy viac špinavé ruky a dokonca aj miešanie nových odtieňov je úplná hračka Každá fixka radu 100/200/400/600 a 700 môže byť rozšírená pomocou medzikrúžku Molotow Refill Extension™ . V čase, keď sa suroviny stávajú vzácnejšie a ceny rastú, Molotow ™ fixky s výmennými hrotmi a možnosťou opakovaného naplnenia, sú nielen ekonomickejšie ale aj udržatelnejšie.
    Pumpovacia prázdna fixka Molotow™ typu 222EM je vybavená unikátnym vymeniteľným 1mm jemným štetcovým hrotom, s ktorým môžete robiť tenké ale aj hrubšie linky (záleží ako sa o to opriete). Pump Softliner 223EM je vybavení unikátnym 2mm jemným štetcovým dlátovým hrotom pre precízne a energetické ťahy. Je to v podstate revolučný pumpovací brushpen, kedy si množstvo farby farby v hrote určujete podľa toho, koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samotným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohoto dôvodu majú Softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.
     Vďaka jeho všestrannosti, je univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a umenie. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovania - dokonca kaligrafické umenia nie sú problém.
      Tento prázdny popisovač umožňuje umeleckú slobodu vo všetkých úrovniach. Okrem tela, ktoré ide naplniť, sú k dispozícií vymeniteľné hroty v rôznych veľkostiach.
       Čerešnička na torte: popisovač je kompatibilný hlavne s našimi farbami Molotow™, ale aj skoro so všetkými farbami a atramentmi. Jediný limit je, aby bola farba dostatočne riedka aby pretiekla hrotom. Vďaka tomuto ide jednoduchšie miešať a ukladať individuálne odtiene.
        Každý pumpovací popisovač Molotow môže byť vylepšený s Refill Extension plniacim nádstavcom. V období rastúcich cien základných materiálov, Molotow™ kresliace nástroje s vymeniteľnými hrotmi a funkciou znovunaplnenia nie sú len lacné riešenia, ale tiež garantujú inovatívnu výdrž.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  Bežná cena: 23,50 €

  Special Price 16,45 €

  Availability: Nie je na sklade