arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Sada Refill Extension 411EM Starter Kit

  Sada Refill Extension 411EM Starter Kit
  Kód: 200506
  Výroba ukončená, vypredané
  HMOTNOSŤ: 0.0833 kg
  • Popis

   (R)Evolúcia v napĺňaní Ľahko, rýchlo a čisto Molotow ™ REFILL FILOZOFIA Myšlienka nového medzikrúžku Molotow ™ Refill Extension je úplne revolučná technológia doplňania fixiek. Už nikdy viac špinavé ruky a dokonca aj miešanie nových odtieňov je úplná hračka Každá fixka radu 100/200/400/600 a 700 môže byť rozšírená pomocou medzikrúžku Molotow Refill Extension™ . V čase, keď sa suroviny stávajú vzácnejšie a ceny rastú, Molotow ™ fixky s výmennými hrotmi a možnosťou opakovaného naplnenia, sú nielen ekonomickejšie ale aj udržatelnejšie. (R)Evolúcia v napĺňaní Ľahko, rýchlo a čisto
    Pumpovacia prázdna fixka Molotow™ typu 411EM je vybavená štandartným vymeniteľným 15mm vláknovým hrotom a po vypísaní ide znovu naplniť, v súlade s filozofiou Refill-Exchnge-Mix. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárnym systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konštantné rozloženie. Obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™, ktorému ide ľahko kontrolovať konštatntný výstup farby. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť ledva prekonaná. Pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľahčí sa plnenie a miešanie nádstavcov.
     Tento prázdny popisovač umožňuje umeleckú slobodu vo všetkých úrovniach. Okrem tela, ktoré ide naplniť, sú k dispozícií vymeniteľné hroty v rôznych veľkostiach.
      Čerešnička na torte: popisovač je kompatibilný hlavne s našimi farbami Molotow™, ale aj skoro so všetkými farbami a atramentmi. Jediný limit je, aby bola farba dostatočne riedka aby pretiekla hrotom. Vďaka tomuto ide jednoduchšie miešať a ukladať individuálne odtiene.
       Každý pumpovací popisovač Molotow môže byť vylepšený s Refill Extension plniacim nádstavcom. V období rastúcich cien základných materiálov, Molotow™ kresliace nástroje s vymeniteľnými hrotmi a funkciou znovunaplnenia nie sú len lacné riešenia, ale tiež garantujú inovatívnu výdrž.
        Vyrobené v Nemecku.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  Availability: Nie je na sklade