arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Fixka Masterpiece™ Speedflow 767PI

  Fixka Masterpiece™ Speedflow 767PI
  Kód: 767000
  HMOTNOSŤ: 0.1023 kg
  • Popis

   Táto jedinečná fixka s extrémne širokým 60 mm hrotom umožňuje nevšednú umeleckú slobodu. V kombinácii s jedným z dvoch vysokokrycích atramentov je neporaziteľná. Oba lesklé atramenty sú trvalé a odolné voči UV-žiareniu, poveternostným vplyvom, proti oderu a preto je táto fixka ideálna pre vnútorné i vonkajšie použitie. Špeciálna vlastnosť: Farebná aplikácia získava s populárnym atramentom COVERSALL ™ plastický efekt. Ideálne použite pre kaligrafiu a rýchle práce na veľkých plochách.
    V kombinácií s klasickým čiernym atramentom s medeným nádychom SPEEDFLOW™ je tento fix bezkonkurenčný. Lesklý atrament je permanentný a umožňuje neuveriteľnú bohatú aplikáciu farby. Práve vďaka populárnej receptúre SPEEDFLOW™, Špeciálny čierny atrament s medeným nádychom na alkoholovej báze so syntetickým asfaltom je lesklý, má vysokú kryciu schopnosť, permanentní a rýchloschnúci. Vďaka jeho konzistencii je možná jeho rýchla aplikácia. Je vhodný skoro pre všetky povrchy.
     Vhodný aj pre kaligrafiu a rýchlu prácu na veľkých plochách, nielen pre writerov.
      Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárnym systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  ALEBO