arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Aqua Ink Pump Softliner Basic-Set 2

  Aqua Ink Pump Softliner Basic-Set 2
  Kód: 200463
  HMOTNOSŤ: 0.1570 kg
  • Popis

   Sada obsahuje 6 x fixku Aqua Ink Pump Softliner s vymeniteľným 1 mm štetcovým hrotom. Balené v plastovom obale s infnormáciami o produkte na prednej a zadnej strane.
    Veľmi obľúbená pumpovacia fixka Molotow™ typu Aqua Ink Pump Softliner je vybavená vymeniteľným 1mm jemným štetcovým hrotom, s ktorým môžete robiť tenké ale aj hrubšie linky. Záleží na tom, ako sa o ne opriete. Je to revolučný pumpovací brushpen, kde si množstvo farby v hrote určujete podľa toho, koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samotným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohoto dôvodu majú softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.
     Aqua Ink atrament sa skladá z potravinárskych farieb a preto je vhodný aj pre deti. atrament môže môže byť riedený vodou alebo Aqua Bleder Pro médiom pre vytvorenie jemných farebných gradientov.
      Vďaka jeho všestrannosti, je univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a ďalšie formy umenia. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovania - dokonca ani kaligrafické diela nie sú problém.
       Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie a obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť ledva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.
  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  Bežná cena: 36,50 €

  Special Price 25,55 €

  Availability: Nie je na sklade