arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Kaligrafixcká fixka Pump Softliner

  Kaligrafixcká fixka Pump Softliner
  Kód: 211020
  HMOTNOSŤ: 0.0222 kg
  • Popis

   Kaligrafia nebola nikdy jednoduchšia!

   Vďaka jeho jemnom kaligrafickom štetcovom 2mm hrote, CALLIGRAFX Pump Softliner pumpovacia, je táto fixka expertom svojho druhu. V kombinácií s vysoko krycou schopnosťou u CoversAll™ atramentom, by nemal chýbať v produktovej škále každého umelca!

    

   S jeho 2mm jemným kaligrafickým hrotom môžete robiť tenké ale aj hrubšie linky. Záleží, ako sa oň opriete. Je to v podstate revolučný pumpovací brushpen, kedy si množstvo farby v hrote určujete podľa toho , koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samotným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohto dôvodu majú softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.

    

   Vďaka jeho všestrannosti, je Pump Softliner univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a iný druh umenia. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovania – dokonca ani kaligrafické umelecké diela nie sú problém.

    

   Fixka ide po vypísaní znovu naplniť. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konstantné rozloženie a obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™. Flexibilita tohoto prázdneho popisovača môže byť sotva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení a s použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľachčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • Na stiahnutie

  ALEBO