arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Prádzna fixka Empty Pump Softliner

  Prádzna fixka Empty Pump Softliner
  Kód: 211012
  HMOTNOSŤ: 0.0160 kg
  • Popis

   Pumpovacia prázdna fixa Molotow™ typu Pump Softliner 223EM  je vybavená unikátnym vymeniteľným 2mm jemným štetcovým dlátovým hrotom pre precízne a energetické ťahy, s ktorým môžete robiť tenké alebo hrubšie linky a vďaka dlátovému hrotu a kaligrafickej aplikácie. Záleží ako sa do toho opriete. Je to v podstate revolučný pumpovací brushpen, kde si množstvo farby v hrote určujete podľa toho, koľko načerpáte farby do hrotu. Tieto fixky vyžadujú špeciálne zariadenie pre aktiváciu a čerpanie farby, pretože pri tejto činnosti so samostatným mäkkým hrotom hrozí jeho poškodenie. Z tohoto dôvodu majú Softlinery patentovaný vrch, ktorý umožňuje aktiváciu a čerpanie farby do hrotu.

    

   Vďaka jeho všestrannosti, je univerzálny pre design, grafiku, kaligrafiu a umenie. Pump Softliner je ideálny pre všetky aplikácie akvarelu a kolorovaniu – dokonca kaligrafické umelecké diela nie sú problém.

    

   Fixka ide po vypísaní znovu naplniť, v súlade s filozofiou Refill-Exchange-Mix. Molotow fixky sú vybavené patentovaným kapilárním systémom, ktorý umožňuje plynulú distribúciu farby do hrotu a jej konštantné rozloženie obsahuje vyhlásený ventil Flowmaster™, s ktorým ide kontrolovať konštantný výstup farby. Flexibilita tohto prázdneho popisovača môže byť ledva prekonaná a pri správnej údržbe vydrží až 50 znovunaplnení. S použitím Refill Extension plniaceho nádstavca sa zvýši objem fixky a uľahčí sa plnenie a miešanie odtieňov.

    

   Čerešnička na torte: popisovač je kompatibilný hlavne s našimi farbami Molotow™, ale aj takmer so všetkými farbami a atramentmi – jediný limit je, aby bola farba dostatočne riedka aby pretiekla hrotom. Veľmi obľúbená je komninácia s Blackliner 30ml čiernou alebo ONE4ALL™ akrylom, ktorý je občas potreba decentne nariediť vodou, naopal Liquid Chrome nedoporučujeme.

    

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • Na stiahnutie

  ALEBO