arrow_submit
Vyhľadávanie
Molotow - Serach Head
 • Kriedová fixka Chalk (15 mm) METALLIC

  Kriedová fixka Chalk (15 mm) METALLIC
  Kód: 628000
  • Popis

   Pumpovacia kriedová fixka Molotow CHALK typu 628 je vybavená high-flow vysokopriepustným vymeniteľným 15mm vláknovým hrotom a je k dispozícií až v 10 možných farbách a po vypísaní ide znovu naplniť.

   • Metalické odtiene z rady CHALK kriedových fixiek sú obľúbené práve so svojím metalickým efektom. K dispozícií sú vo dvoch odtieňoch.

   Molotow CHALK kriedové popisovače sú ideálne pre dočasné aplikácie na skoro všetkých povrchoch a tiež pre aplikáciu na plátne ale aj iné experimenty. Rýchloschnúca kriedová farba ide ľahko odstrániť vodou či mokrou handričkou na hladkých nesavých povrchoch (sklo, plexi atď.) tabuľovej farbe môžu po zmazaní zanechávať decentnú stopu, nakoľko sú tekutejšie ako obyčajná krieda a dostane sa viac do pórov farby – to ale nevylučuje ich použitie aj na tieto povrchy.

    

   Sú k dispsozícii v 10 odtieňov. Klasická biela, 5 fluorescentných, metalická strieborná a zlatá. A ako bonus Deep Black čierna ktorá je naozaj čierna a červená. Navyše sú tieto dva odtiene odolné proti dažďu.

    

   Fluorescentné odtiene dobre reagujú na UV svetlo ( vhodné do podnikov, kde sa tento efekt využíva). Metalické odtiene, ktoré nie sú príliš obvyklé - ich výhody sú unikátnosť a nevšednosť.

    

   Je možné tiež farebné odtiene miešať, ale neodporúča sa miešať efektové odtiene (metalízy a neony) s klasickými odtieňmi, efektový odtieň stratí svoje špecifické vlastnosti.

   Rada: Pokiaľ je potreba pri niektorých aplikáciách aby sa po použití stal fix permanentný - stačí použiť náš ONE4ALL™ UV-Varnish lak (matný, lesklý) - ktorým sa celá aplikácia prelakuje, a tím príde k uzavretiu a udržaniu permanencie.

    

   Rada: Pokiaľ potrebujete viac odtieňov, tak neváhajte zkontrolovať fixky z rady ONE4ALL™, kde má tento systém omnoho viac možností v rámci rozmerov a obsahuje 50 odtieňov a je vode odolný ale ľahko umývateľný technickým liehom s hladkých a nesavých povrchoch - hlavne sklo.

  • INFORMÁCIE O PRODUKTE

  • videos

  • Na stiahnutie

  ALEBO
  2

  002 metallic gold

  Art.-Nr. 628002
  9,15 €
  2 ks skladom

  001 metallic silver

  Art.-Nr. 628001
  9,15 €
  7 ks skladom
  ALEBO