Ako reklamovať? | Rooftop.skKošík 0€

Ako reklamovať?

Reklamačný poriadok

Tovar, ktorý si želáte vrátiť, vymeniť alebo reklamovať prosím zasielajte poštou alebo kuriérskou službou bez dobierky na adresu:

  • ROOF TOP, s.r.o.

  • Stavbárska 38

  • 821 07 Bratislava


Reklamácie

Na tovar sa vzťahuje záruka na výrobné vady v dĺžke 24 mesiacov od dátumu jeho predaja. V prípade, že chcete tovar reklamovať, vyplňte prosím formulár- Vrátenie/výmena/reklamácia tovaru, ktorý ste obdržali spoločne s teniskami po ich zakúpení, alebo si ho môžete stiahnuť TU!. Pred podaním reklamácie si prosím tento formulár dôkladne preštudujte, obsahuje rôzne pokyny a informácie ohľadom podávania reklamácie.
Po doručení bude reklamácia spracovaná, následne zaslaná na odborné posúdenie znalcovi a kompletne vybavená do 30 dní odo dňa podania reklamácie. O priebehu a výsledku reklamačného konania budete informovaný.


Výmena tovaru

Tovar doručený na výmenu musí byť nepoškodený a nepoužívaný, v opačnom prípade nebude možné tovar vymeniť. Na výmenu tovaru sa nevzťahuje 30 dňová lehota, avšak Vašu požiadavku spracujeme v čo najkratšom čase. Pre správnu výmenu tovaru je potrebné doložiť formulár- Vrátenie/výmena/reklamácia tovaru a dôkladne ho vyplniť.


Vrátenie tovaru

Zakúpený tovar je možné vrátiť do 14 dní od nákupu bez udania dôvodu. Tovar musí byť nepoužívaný a nepoškodený, v opačnom prípade bude zaslaný späť zákazníkovi bez možnosti vrátenia peňazí. Pri vrátení tovaru je dôležité doložiť vyplnený formulár- Vrátenie/výmena/reklamácia tovaru, v ktorom nájdete aj pokyny na vrátenie tovaru. Dbajte prosím na správne vyplnenie údajov. Vaša žiadosť bude spracovaná ihneď po doručení a vyriešená podľa Vášho výberu.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 918 623 516 alebo mailom na kontakt@rooftop.sk

Mohlo by ťa zaujímať

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, vyplňte prosím formulár: