Molotow Premium Plus 600ml « Molotow Premium Plus 600ml « Spreje « Graffiti | Rooftop.sk

Košík 0€

Molotow Premium Plus 600ml

Molotow Premium Plus 600ml

Molotow ™-PREMIUM - je sprejom číslo 1 v street-art a graffiti sfére po celom svete. Vyvinutý pred 10 rokmi v spolupráci s niektorými z najznámejších umelcov z celého sveta, znamenal revolúciu v "Sprej" technológii a stále zásadne ovplyvňuje pouličnú výtvarnú scénu.
Rad PREMIUM predstavuje najvyššiu možnú odolnosť voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, optimalizované nastavenia nízkeho tlaku, jasné a presné línie (0,5 až 30 cm) a vzhľadom k Flowmaster ™ ventilu, 4x drveným originálnym auto pigmentom (Auto-K) a jedinečnej nitro-alkydovej báze založenej na patentovanej Molotow ™ technológii (all-season™, no-dust™, anti-drip™, covers-all™) predstavuje úplnú špičku medzi street-art a graffiti sprejmi. Všetky tieto vlastnosti zaručujú neporovnateľnú spoľahlivosť, pokrytie a presnosť. A preto je Molotow ™-PREMIUM číslo jeden medzi aerosólmi. Molotow ™ kvalita z Nemecka - od Belton ®.
Veľké 600ml vydanie ponúka ďalšie funkcie, ako je rýchly tok farby a vysoký tlak, Ideálne na prácu s veľkými plochami. K dispozícii v 12 vysoko kryjúcich farbách vrátane chrómu. Je lesklá farba.
Molotow ™ Premium Plus 600ml funguje so všetkými druhmi trysiek ktoré nájdete TU!.
Aj napriek vysokej kvalite sprejov v našej ponuke vám odporúčame chrániť sa. Vždy používajte ochranné RUKAVICE a vhodný RESPIRÁTOR.


Výstražné upozornenia:
H222 Mimoriadne horľavý aerosól.
H229 Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.
H336 Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.
H373 Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii.

Cena za kus:Vybraných:Spolu:
5.65€ x0 ks=0.00

Vybrané farby: Nemáte vybrané žiadne odtiene

  • 327604 Burgundy red

  • 327605 Crazy plum

  • 327612 Chrome

Cena za kus:Vybraných:Spolu:
5.65€ x0 ks=0.00

Vybrané farby:

Napíšte nám

Ak máte akékoľvek otázky, vyplňte prosím formulár: