Vianočná custom dizajn akcia s Rooftopom « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

Vianočná custom dizajn akcia s Rooftopom

Vianočná custom dizajn akcia s Rooftopom

30.11.2015 19:09


Skutočný originál je len jeden a my ti ho spravíme!

Ak ťa už nebavia stereotypné darčeky, tak si práve našiel svojho víťaza. Navrhni si svoj vlastný dizajn na tenisky a Rooftop ti ho pripraví za polovičnú cenu!

Všetky informácie, ktoré k tomu potrebuješ vedieť nájdeš v "otázky a odpovede" nižšie spolu s dotazníkom, ktorý v prípade záujmu vyplň.
V prípade daľších otázok nás kontaktuj na FB, alebo email: pr@rooftop.sk

POZOR! Akcia je limitovaná len na niekoľko kusov!

Otázky a odpovede

1. Je možné žiadať "dizajn na mieru" na už kúpené tenisky? Nie, dizajn na mieru je spojený s kúpou tenisiek online alebo fyzicky v Rooftop shope od 24.11.2015 do 20.12.2015. 

 2. Ako je "dizajn na mieru" odolný a koľko cca vydrží? Odolnosť je maximalizovaná špeciálnym lakom. Neodporúča sa takéto tenisky vystavovať zašpineniu alebo umývať ich. 

 3. Akou technikou sa "dizajn na mieru" vyhotovuje? Všetko záleží individuálne od zadania. Najčastejšia technika pri výrobe dizajnu na mieru je airbrush. 

 4. Koľko stojí takéto prevedenie? Každý jeden dizajn je naceňovaný individuálne. Vianočná akcia ale garantuje 50% zľavu na "dizajn na mieru". 

 5. Je možné takéto tenisky reklamovať? Nie,nieje. Dobrovoľný zásah na obuv ich zbavuje možnosti reklamácie z akéhokoľvek dôvodu. 

 6. Ako dlho sa vyrábajú takéto tenisky? Proces výroby je vždy individuálny a záleží na množstve objednávok a ich náročnosti. V priemere 1 týždeň. 

 7. Je "dizajn na mieru" možný len na Nike Air Force 1 White/White? Nie, táto úprava je možná po dohode na hociktoré tenisky. Podmienkou je, že musia byť kúpené v Rooftop shope od 24.11.2015 do 20.12.2015. 

 8. Platí 50% akcia aj na obuv? Nie, zľava sa vzťahuje len na "dizajn na mieru".Ukážky custom dizajnu na Nike Air Force 1 Mid

Kategória:
Autor:Ando Peko
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • LEGALIZACE #57

    Ďalšie vydanie magazínu Legalizace prináša množstvo zaujímavých článkov a rozhovorov na t (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020