Najžiadanejšie sneakers sú späť na pultoch « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

Najžiadanejšie sneakers sú späť na pultoch

Najžiadanejšie sneakers sú späť na pultoch

27.02.2017 08:46

Hoci sa február 2017 blíži k svojmu koncu, v adidas však vedia ako tento ukrátený mesiac o čosi predsa len spestriť. A znenazdajky, spestrujú ho doslova a dopísmena. Konkrétne ide o restock žiarivo čistých, jednoliatych nafarbení, nanesených na novodobo najkultovejších sneakers súčasnosti – adidas Originals NMD_R1.

Autori teda znovunačŕtajú razantné smerovanie pojmu NMD, a to práve cez trio monochromatických sneakers zaobalených v charakteristickom pomenovaní príslušnej kategórie ako Tonal Pack. Súbor modelov tenisiek, ktoré nedobíjajú pulty svojou prešperkovanosťou, trblietavosťou, ba ani vypočítavosťou, je späť pre rok 2017 v pôvodnom prevedení. Namiesto razantných sneakers, tieto adidas NMD každý pozná, každý sa s nimi stretol. Preto možno povedať, že aj v tomto prípade ide opokračovanie šírenia progresívneho odkazu v sneakers priemysle, povedomia o adidas NMD prostredníctvom novonačrtnutých farebných možností a technologicky premyslenej, športovej siluete určenej do každodeného prostredia.

V prípade NMD ide všeobecne o jedny z prvých „technologických športových tenisiek“. Nepodrobili sa vývoju pre atlétov alebo profesionálnych športovcov. Podrobili sa náruživým fanúšikom, ktorí milujú progresívnu obuv, plnú detailov, komfortu a špecifickú dávku štýlu. Adidas NMD samy o sebe vykazujú flexibilnú konštrukciu z elastickej sieťoviny, nanesenú na inovatívnej BOOST základni, s detailami ako tvarovanou gumou s označením na pätičke modelu vrátane reflexných troch popruhov na bočnom panely. Tento základ však doplnilo monochromatické prevedenie, bohaté svojím významom a na prvý pohľad viac než dych vyrážajúce. Farby ako Solar Red, Core Black a Crisp White tak dopĺňajú celý základ, zaobalený pohodlnosťou a priliehavosťou pre chodidlo do každého dňa.

Nové nafarbenie nielenže vystihuje čistotu a minimalistický prístup obuvi k okoliu, ono ju vyslovene že podčiarkuje. 

To, že tieto tenisky zavítali na pulty predajní v rámci exkluzívného restocku v Európe je len drobnejší detail. Čo je viac je fakt, že tieto sneakers zavítali do Rooftopu – adidas NMD R1 Solar Redadidas NMD R1 Crisp White, pripravené v rôznych veľkostiach pre každého milovníka adidas a štýlu zároveň. 

*zdroj foto: 43einhalb, endclothing

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)

  • Nové šialené kombinácie od HANDMIXED™

    Doplnili sme pre Vás zásobu obľúbených voskoviek HANDMIXED™ - ručne rezaných a skladaných (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018