JURNE — Scienceism « Graffiti updates | Rooftop Graffiti Portál

JURNE — Scienceism

JURNE — Scienceism

02.01.2015 21:39

Skutočne oku lahodiaca takmer šesťminútovka s dobre známym aktérom, štýlmajstrom JURNEm. Cez optiku Seliny Miles, ktorá je mimochodom zodpovedná za všetky Soflesove posledné videošlehy, je nám sprostredkovaná účasť na potulkách po tuneloch, traťovkách a rôznych spotoch opusteného charakteru v americkom Oaklande. Sprevádza nás JURNEho hlas vypovedajúci o tom, čo a prečo si teraz ide tak, jak si to ide. 
Vzhľadom na úroveň logickej štruktúry jeho piecov vôbec nie je zistenie, že pracoval na vývoji kmeňových buniek prekvapivé. 
Scienceism

Pri tejto príležitosti je vlastne na mieste konečne verejne odsúdiť človeka zodpovedného za znehodnotenie nie len JURNEho spektakulárneho piecu na Mariánskej ulici. Buď sa jedná o totálne arogantné ignorantstvo, ako tomu bolo pri pomerne nedávnom vyčíňaní wannabe street-artistov v Bratislave, ktorí len použili existujúce graffiti ako urbánne pôsobiace pozadie pre svoje mrdky alebo o otvorený a vedomý disrešpekt s neznámou motiváciou. Nevedno.
Predmetné činy sú zdokumentované na priložených fotografiách. A jedná sa iba o časť zaznamenaných prípadov. Ako som mal možnosť si všimnúť, padlo aj viacero tagov. 
Ak takéto zločiny ostanú bez reakcie, môžeme považovať tunajšiu scénu za dysfunkčnú.

Kategória:
Autor:Gabriel
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Nová Legalizace!

    10. narodeninové vydanie magazínu Legalizace je tu! (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • HAND MIXED™

    Dlho očakávané HAND MIXED™ kombinácie opäť skladom v nových odtieňoch! (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020