Dámske NMD_R2 a ich svižná úroda « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

Dámske NMD_R2 a ich svižná úroda

Dámske NMD_R2 a ich svižná úroda

02.08.2017 09:03

Neexistuje jediný chybný krok, ktorý by slečny v dámskych adidas NMD R2 nedokázali podstúpiť! S týmito nadčasovými runnermi sa človek nesie doslova ako v rozprávke. Ultra odľahčený dizajn, absolútne zredukovaný do najjednoduhšieho tvaru, odzrkadľujúc princípy minimalizmu s bohatou dávkou elegancie. adidas NMD boli jedny z najpopulárnejších tenisiek v roku 2016. V roku 2017 sa povedomie o nich rozšírilo ešte viac, čo vyústilo až do akejsi zaužívanej rutiny predstavovania nových a nových modelov mesiac čo mesiac. Nie je na tom samozrejme nič zlé. Navyše, obdobia ako napríklad leto 2017 priam otvárajú vráta svižnej úrode z rodiny adidas NMD, a to vo veľkom!

V rámci letného releasu vyšlo nadmerné množstvo adidas NMD ako nikdy predtým. Aj pre pánov, aj pre dámy. Páni si svoju žatvu zožali v predošlom blogspote. Tento post rozhodne patrí dámam a ich prenikavým novinkám z novej série adidas Originals NMD R2.

Nová Primeknit dávka zahŕňa v prvom rade vynovený vzor, ktorý si to ženie naprieč celým zvrškom. To že tenisky sú nesmierne exkluzívne a hrozí ich rýchly výpredaj je vedlajší efekt. Primárny cielom je zdôrazniť ich prenikavosť a vyzdvihnúť paletu farieb, ktoré svoju prácu odvádzajú výnimočne po prvýkrát.

adidas Originals W NMD R2

Unikátna paleta pozostáva z dvoch prvkov. V prvom rade dominujú výrazne akcenty jemných farieb ako nesmierne zženštilej Wonder Pink, bielosivej Grey Two a doslova kontrasnej Core Black s prvkami Wonder Pink. Druhý pôsobivý bod zahŕňa špeciálny vzor, kompletne pokrývajúci celý zvršok. Tento vzor nepozostáva len z nejakej bohapustej potlače, ale z napínavej tkaniny a nubuck materiálu. Metóda prepletania a striedavé obmienanie farieb tejto tkaniny vytvára rôzne vzory, pripomínajúce škrvny, takzvaný tonálny šum, nepravidelne rozmiestnené od špičky až po pätičku. Práve pätička tieto modely zakončuje koženou vsuvkou a popruhom so špeciálnou signatúrou reprezentujúcou “the brand with 3 stripes“. Zaujímavou črtou je, že spomínaný text neprichádza len v angličtine, ale aj v iných jazykoch na každom novom modely.

Ale už dosť. Zhustenými textami modelom akurát len uškodíme. Je leto, prehnané čítanie treba zavrieť do knižnice a v rámci sebanetríznenia stačí len zhliadnúť fotky nižšie, prinajlepšom zbehnúť na eshop a zhliadnúť HD fotky, nakoľko ich obsah je v skutku božský! Spomínané trio dámskych modelov reprezentuje - adidas Originals W NMD R2 Wonder Pink, adidas Originals W NMD R2 Grey Two a adidas Originals W NMD R2 Core Black.

*zdroj foto: instagram

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Molotow Premium má už 275+ odtieňov!

    Farebná škála pre Molotow premium sa rozrástla na 275+ odtieňov. Pribudlo 17 farieb v základne (čítáť ďalej)

  • Doskladnený STEALTH INK

    Stealth ink - "neviditeľná náplň". Priehľadná pri aplikácii, pôsobením svetla sa mení na t (čítáť ďalej)

  • 30 nových FLAME™ odtieňov

    Máme pre teba tú najlepšiu správu - Molotow™ nám takto k jarnému počasiu pridal aj 12 nový (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018