Ako si dojebať sneakers? #2 « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

Ako si dojebať sneakers? #2

Ako si dojebať sneakers? #2

01.04.2017 23:57

Štart, ale že dosť preslnečného a príjemného aprílu začína hororom. Tento topic je totižto pre milovníkov tenisiek doslova že scary movie. Niečo medzi psychopatickým slasher snímkom s napínavým drama podmazom od John Carpentera a tej najneprívetivejšej telenovely natočenej na tejto zemeguli ever. Obdivovatelia teniskodeštrukcie si však prídu na svoje. Topic je venovaný predovšetkým pre nich, tak isto ako pre každého ďalšieho záujemca, ktorý v prípade zhliadnutia prvého postu – ako si dojebať sneakers #1, v kútiku svojho tela túžil po pokračovaní. Holt, niečo sa za ten čas nakopilo, preto enjoy.

nike air max nmd

Trocha zhurta, no v prípade týchto air max sneakers možeme stúpiť do psieho hovna bez akýchkoľvek výčitiek, aby sme si ich vydarený zvršok neznehodnotili.

Nasledovný príklad je snáď jasný. Yeezy Boots sú prosto len štýlové.


nike yeezys motorbike

Ava Nirui, pravdepodobne jeden z najlepších sneakers customizérov v súčasnosti, sa spojil s Nike a umelcom Alexom Lee, ktorí spoločne zapracovali na sérii fake bizarných reklám. Ide o čiastočný významový twist ikonických Nike Air Max tenisiek, pod záštitou akejsi hravosti, taktílnosti a neočakávaných zmien. Rozobraté sú boty, ale že dosť. Nie však fyzicky, ale významovo s pútavým sloganom a drobným popisom.


nike air max nmd

nike-air-max-customs

nike-air-max-customs

nike-air-max-customs

nike-air-max-customs

nike-air-max-customs

nike air max nmd

nike-air-max-customs

nike-air-max-customs

Upravené sneakers vyššie boli umením. Išlo o exkluzívne kusy vystavené v galérii v New Yorku. Príklad nižšie však umením nie je. Teda, zrovna toto je ten moment, kedy sa dostávame do pomykova, spytujúc sa sami seba – ako vieme rozpoznať, či v prípade tenisiek ide o customs model, umenie ako napríklad to na fotkách vyššie alebo o takzvaný garbage? Ebay je správna odpoveď. Konkrétne strhujúce Air Jordan VII zadefinované predajcom ako „umenie“ s cenovkou 99$ a popisom: 

SHOES ARE NOT TO BE WORN,  THIS ART WILL LOOK AMAZING ANYONE WITH A SNEAKER ROOM. THE SHOES WERE MADE BY A REAL BRAND NEW PAIR OF CARDINAL 7S, SHE SHOES WERE TRANSFORMED INTO A AMAZING MONSTER. HAND MADE MY ME, USED THINGS I FOUND AROUND THE HOUSE, YOU'LL RECEIVE THIS ONE SHOE ONLY. ANY SNEAKER HEAD WILL LOVE THIS 1 OF 1 SHOE ART.

nike-air-jordan-customs
nike-air-jordan-customs

V prípade ak si spomínate na príchod charakteristickej Boost technológie z dielne adidas a zarátate do toho všetkú inovatívnosť a obrovskú ctižiadostivosť spoločnosti udržať sa na vrchole vlastnej hry, dostaneme sa k našuchovačkám komplet vytvorených z polystyrénu, čo vyvoláva zopár otáznikov a samozrejme aj jemné vytočenie mihalníc na obočí.


adidas boost slides


adidas boost slides

Záver patrí jednému zo skutočne kulinárských videjok. V nadpise stojí I DEEP FRIED MY YEEZY BOOTS a vo videu mladý chalanisko skutočne osmaží Yeezyho tenisky s trocha nepredvídateľnou eufóriou a fanfármi navôkol. Show ako neshow, je tak? Viac vo videu nižšie:

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)

  • Nové šialené kombinácie od HANDMIXED™

    Doplnili sme pre Vás zásobu obľúbených voskoviek HANDMIXED™ - ručne rezaných a skladaných (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018