AKO NATO « Recenzie na Časopisy | Rooftop Graffiti Portál

AKO NATO

AKO NATO

14.08.2007 22:58

Niektorí z vás mi písali, že nevedia ako nahadzovať fotky k nám na portál po tom ako si vytvoria svoju galériu a  tak pridávam malý návod ako sa s týmto problémom vysporiadať. Je to úplne jednoduché zhrnul som to do 7 krokov a pridal aj obrázky:

1.
v prvom rade sa treba zaregistrovať. Nenechajte sa odradiť formulárom ten je rovnaký ako registračný formulár pre náš internetový obchod, ale pre registráciu do portálu nieje potrebné uviesť pravdivé údaje ;-)
2. po úspešnej registrácii dostanete od nás email s vašim prihlasovacím menom a vami zvoleným heslom, takže sa treba zaregistrovať.
3.  po zaregistrovaní sa na stránke  treba prekliknúť na graffiti portal čo je myslím každému jasné.
4. ak nechcete len pozerať už existujúce galérie, alebo pridávať komenty k článkom , ale chcete si vytvoriť galériu vlastnú, kliknite na políčko galérie.
5. v galérii kliknite na pridaj album čím vytvoríte Váš nový album, (prípadne viacero albumov) zvolíte si kategóriu pridávanej tvorby a pridáte popis.
6. po vytvorení albumu kliknete na moje albumy a pred očami sa Vám zjaví požadované okno, (obr. 7) kde už s vami vytvoreným albumom môžete ďalej manipulovať.
7. posledným krokom je kliknutie na vrchnú ikonku na pravej strane obrázku Vášho albumu (ak ešte nemáte nahodený žiaden obrázok zobrazí sa iba šedé pole) s funkciou pridaj obrázok.... tak a teraz už len ponahadzovať všetky vaše výtvory, poprípade pomocou líšt umiestnených nižšie Váš album upraviť, zmazať, zaheslovať...

Na zaver len jedna poznamka poprosim vas nepridavat fotky s rozlisenim vacsim ako 800 x 600. Dakujem ...

späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Nová Legalizace!

    Ďalšie vydanie magazínu Legalizace je tu! V tomto čísle sa dočítate o tom ako konope vplýva (čítáť ďalej)

  • Novinka - Aqua Color Brush

    Nové fixky AQUA COLOR BRUSH sú fixky na vodnej báze, ktoré zapôsobia najmä intenzívnym farebn (čítáť ďalej)

  • NOVINKA- GROG RUFF STUFF PAINT

    Dlho očakávaná Ruff Stuff Paint farba, nová náplň od Grog. 120 ml pigmentovanej mimoriadne trv (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2020