adidas NMD_R1 PK “Japan Pack” Online

adidas NMD_R1 PK “Japan Pack” Online

14.08.2017 08:45

Vždy treba poslušne hlásiť príchod žiarivo čistých, výrazných, jednoliatych nafarbení. Keďže dopyt po nich vykazuje pravidelné búšenie, informovanosť nesmie zaostávať. Popritom, pokiaľ sa jedná o zbrusu nový pack strhujúcich modelov adidas NMD R1 Primeknit, informovanosť je priam samozrejmosť! Novinka totižto zahŕňa dlho očakávané, monochromatické spracovanie s exkluzívnymi črtami. Hoci išlo o predlhú cestu vývoja, adidas NMD_R1 Primeknit “Japan Pack” napokon zavítal do predajní worldwide.

Isteže modely ako adidas NMD_R1 Primeknit existujú aj vo svojej vylepšenej ikone, v podobe novej generácie všeobecne známej ako NMD_R2. Netreba však vzbudzovať pochybnosti nemastné-neslané, nakoľko aj NMD_R1 dokážu nesmierne zaujať, najmä keď ide o modely potiahnuté dvoma najžiadanejšími nafarbeniami na zemeguli.

Novinka prezývaná ako “Japan Pack” napĺňa očakávania nadšencov zaužívanej NMD obuvi prvej generácie a v jednoliatych nafarbeniach prináša siluetu, akú poznáme obohatenú o drobnejší medzinárodný detail na prednom odpružení a zadnom popruhu. Dodávajúc tak dvojici nafarbení väčšiu exkluzivitu, adidas NMD_R1 tým nestrácajú vôbec na pôvode. Každý z párov zahŕňa všetky z priveľmi milovaných technológií, počnúc responzívnou boost medzipodrážkou, priľnavou botičkou lemujúcou celý zvrškok až po elastický golierik, ktorý je nesmierne ohybný a perfekne uľahčuje našuchovanie. Posledným povšimnuteľným prvkom je pätička, teda plastická jednotka na päte modelov, ktorou prechádza navinutý popruh vzdávajúci poctu všetkým adidas modelom vyrobeným ever! Odznak nesúsi slová „The Brand With the Three Stripes“ tak ukončuje premakanosť vynovených NMD_R1 a podobne ako japonský text v systéme Katakana na prednom opružení, viac zexkluzívňuje už teraz jedinečné modely, akými sú adidas NMD_R1 Primeknit.

Na záver ostáva azda jedno z najdôležitejších rozhodnutí – biela alebo čierna? Nakoľko ide o náročný proces, neostáva nám nič iné len o štipku vypomôcť, a to odkázaním na galériu fotiek nižšie, a samozrejme prelinkovaním na Rooftop e-shop, kde už čakajú - adidas NMD_R1 Primeknit Japan Pack Triple Blackadidas NMD_R1 Primeknit Japan Pack Running White.

*zdroj foto: endclothing, solebox

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Dámske LF1 sú proste namakané

    Na koniec roka sa klasicky Rooftop vyzbrojuje brutálnymi novinkami ako napríklad týmito zimnými (čítáť ďalej)

  • Zimné NMDčka sú realita

    Si ten typ, ktorý miluje NMDčka a chcel by si ich nosiť aj v tomto chladnejšom počasí? Adidas (čítáť ďalej)

  • Exkluzivity z Nike, ktoré musíš mať

    Jeseň odštartovala a zima je za dverami. Pre dokonalé splynutie s prírodou prichádza každoroč (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2017