adidas NMD Polka Dot takeover « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

adidas NMD Polka Dot takeover

adidas NMD Polka Dot takeover

13.05.2017 13:43

Zatiaľ čo zbrusu nové adidas NMD_R2 zaistili dočasnú dávku uspokojenia nad rámec kvalít, existuje ešte jeden z vydarených hráčov, ktorý bojuje proti nežiadúcim javom. V duchu nedávno spomenutej City Sock série 2, adidas Originals nadväzuje na azda tie najpremakanejšie modely či už vzhľadom, alebo aplikovaním technológií, a vyslovene že okoreňuje sneaker sféru strhujúcim makeupom tentoraz namiereným pre dámske chodidlá.

Nová interpretácia City Sock série 2 zavítala s názvom NMD_CS2 Ronin Pack. Práve tento „Ronin Pack“ je priam naoko identifikovateľný – charakteristickou farbou, tým najpríznačnejším vzorom a strhujúcim Primeknit materiálom s výraznou Boost medzipodrážkou.

adidas_originals_nmd_cs2
 

Počnúc zvrškom, patričná pozornosť v prvom rade patrí výraznej kombinácii vzorovaného prvku Polka Dots s potmavším podmazom v odtieni Collegiate Navy. Motívy takzvaných poľských bodiek sa odjakživa spájali s dámami, s dámskymi šatami alebo teniskami, nakoľko evokujú príjemný, priam až harmonický podtón bez nutnosti aplikovania akýchkoľvek extra žiarivých prvkov. Bodkované telo v rámci pätičky dopĺňa gumený popruh s perforovanými textami BRAND WITH THE 3 STRIPES a DIE WELTMARK. Prekonštruovaná technológia EVA dobíja vnútro ďalšej technológie, a to medzipodrážky BOOST, opäť doplnenej o nové princípy úhľadného komfortu a opruženia zároveň.

Zhrnutie Ronin Packu preto znie - elegancia týchto tenisiek spočíva v minimalistikom štýle aplikovania materiálov, pričom navzdory tejto filozofii ide o nadmieru pohodlné, vychádzkové tenisky. Vyzdvihujúc formu a funkciu do popredia, je priam obdivuhodné z akého množstva materiálov možno poskladať tak decentnú a predovšetkým štýlovú obuv, ktorú stačí vyslovene len natiahnúť na nohy a prosto užívať.

Minule to bolo monochromatické prevedenie, obdobné súčasnému dámskemu variantu. „Mestské ponožky“ s dámskym spinom zakúpiš aj v Rooftope – adidas Originals NMD_CS2, presne tak ulahodené ako na obrázkoch nižšie.

adidas_originals_nmd_cs2

*zdroj foto: sneakersnstuff.com, thegoodwillout.com

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Molotow Premium má už 279+ odtieňov!

    Farebná škála pre Molotow premium sa rozrástla na 279+ odtieňov. Pribudlo 17 farieb v základne (čítáť ďalej)

  • Doskladnený STEALTH INK

    Stealth ink - "neviditeľná náplň". Priehľadná pri aplikácii, pôsobením svetla sa mení na t (čítáť ďalej)

  • 30 nových FLAME™ odtieňov

    Máme pre teba tú najlepšiu správu - Molotow™ nám takto k jarnému počasiu pridal aj 12 nový (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018