adidas Adilette verzus komunálne sprchy « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

adidas Adilette verzus komunálne sprchy

adidas Adilette verzus komunálne sprchy

14.06.2017 21:33

Nikto nemá rád spoločné sprchy, tobôž už absolútne nie tie vo väzení. Nikto nikdy netuší čo v nich číha, nikto nikdy nevie koľko chorôb ukrývajú na povrchu a v zásade, nikto ich nikdy nenavštevuje bez akejkoľvek ochrany chodidiel. Čudovali by ste sa, ale presne všetky v úvode spomenuté faktory boli hlavnou myšlienkou tvorby ikonických adidas Adilette. Šľapky „Adilette“ vznikli totižto na žiadosť nemeckého futbalového tímu kedysi v roku 1960, aby hráči nemuseli chodiť do sprchy bosí, a tým pádom aby nenachytali zopár infekcií. Počnuc rokom 1960 si to v rámci športového priemyslu otočilo mnoho spracovaní, pričom s nárastom záujmu sa Aditelle dostali chvalabohu aj mimo sféru hygienických zariadení.

Dnes sú Adilette bezpochyby jedny z najznámejších šľapiek, zaručujúc maximálne pohodlie so špeciálne tvarovanou výstelkou. Dobývajú domácnosti, ulice, pláže a po novom už aj nočné bary čomu sa vôbec nemožno čudovať. V rámci horkých letných dní reprezentujú skutočnú prvú pomoc pre chodidlá a svojím spracovaním dokonale dopĺňajú požiadavky k outfitom. Nielen čas, ale aj kontinuálny prísun nových priam až vynovených variantov je dôkazom, aké sú adidas Adilette žiadané.

adidas-adilette-2017

V prípade spracovania začínali ako štandartné, naoko jednoduché plastové odliatky na štýl obuvi krox. Priebežne v nich autori nachádzali potenciál, a preto podobne ako pri sneakers, tak aj v prípade prostých našuchovákov dokázali niečo spestriť. Nadhodnotili ich a rok čo rok dielňa Originals prinášala a prináša náruživý spin ruka v ruke s ikonickým dizajnom. Leto 2017 reprezentuje atypické spracovanie a la charakteristické tri popruhy doplnené o jemný, zamatový materiál zaobalený v športovom duchu tejto zotrvávajúcej klasiky. Samozrejme, leto 2017 patrí aj do Rooftop shopu, ktorý si na klasiku ako adidas Adilette nenechá dopustiť.   

Velvet spracovanie vo farbách Collegiate Green White a Mystery Blue White nájdeš preto aj v našom eshope alebo v predajni. Sleduj fotky nižšie a potom samotné adidas Adilette Collegiate Green adidas Adilette Mystery Blue na stránke.

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Nový merch od Molotow™

    MOLOTOW™ nám takto na začiatku roka prináša svoj nový tovar v podobe merchu pre všetkých gr (čítáť ďalej)

  • Už si skúsil nové Blacklinery od Molotow™?

    Čo možno očakávať, keď inovatívny výrobca písacích nástrojov spolupracuje s dynamickou sp (čítáť ďalej)

  • Nové Acrylic Twin- čoskoro až v 48 odtieňoch

    Takto pred Vianocami nič nepoteší fixkových nadšencov viac ako fakt, že MOLOTOW™ vyjde von s (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018