100% uhladený dizajn Air Force 1 « Sneakers Blog | Rooftop Graffiti Portál

100% uhladený dizajn Air Force 1

100% uhladený dizajn Air Force 1

08.01.2018 15:30

Novinka Nike Air Force 1 Foamposite Light Carbon vyzerá akokeby priam vyskočila zo strhujúceho sci-fi blockbustra. Futuristické kontúry zhmotňujúce bizarný vzhľad predstavujú v skutku ojedinelý mashup, aký sme kedy mohli zaznamenať od autorov z oficiálnej dielne Nike. Ikonické Air Force 1 tak stelesňujú hmotu akoby z inej dimenzie, uhladenú do najmenšieho detailu. Požehnané nekonečne pretrvávajúcou invenčnosťou, AF 1 s božským Foamposite spracovaním štartujú zatiaľ na jednotku!

Zaužívané, fanúšikmi milované modely dizajnovo vystpujú z určitého pohodlia štandardnej basketbalovej sneakers, už odjakživa odhaľujúcej všetky charakteristické prvky, aké tieto modely reprezentujú. Ikonickú siluetu poznačil drobnejší oddych, nakoľko sa do popredia dostala špeciálna technológia Foamposite.

Ide o proces tvorby formou odlievania po jednotlivých vrstvách. Proces čiastočne evokujúci plastikársky priemysel,  táto rádoby technika tvorby v skutočnosti efektívne eliminuje akékoľvek nezrovnalosti pri tvorbe sneakers. Proces je príznačný tým, že zanecháva bezšvový zvršok, reprezentujúci tak maximálnu čistotu a dokonalú zaoblenosť so štipkou zahmleného efektu v podaní svetlistého „cyber“ nafarbenia.

Vysoký strih je pomimo charakteristického zvršku položený na klasickej gumenej podrážke, kompletne obalenej v čiernom šate vrátane šnurovacieho panelu, AF 1 popruhu a samotnej výstelky. Bezšvový zvršok nielen že zabezpečí ojedinelú výrazovosť, ale aj dokonale odpudí všetky nástrahy prebiehajúceho zimného počasia. Model je totižto členkový, bez kadejakých divokých špár, pripravený nazvyme to do menších kalamít, či už pozemských, ale pravdepodobne aj mimozemských.

Foamposite vystupuje aj pri modeloch Galaxy 2.0 a nie je vylúčené, že sa jeho príchodu nedočkáme aj v priebehu roku 2018 taktiež.

Kategória:
Autor:Azeralal
späť na zoznam článkov
Viac

Novinky v obchode

  • Nový merch od Molotow™

    MOLOTOW™ nám takto na začiatku roka prináša svoj nový tovar v podobe merchu pre všetkých gr (čítáť ďalej)

  • Už si skúsil nové Blacklinery od Molotow™?

    Čo možno očakávať, keď inovatívny výrobca písacích nástrojov spolupracuje s dynamickou sp (čítáť ďalej)

  • Nové Acrylic Twin- čoskoro až v 48 odtieňoch

    Takto pred Vianocami nič nepoteší fixkových nadšencov viac ako fakt, že MOLOTOW™ vyjde von s (čítáť ďalej)


Archív


Top 5 2018